SpeedBit Video Accelerator

19 Mayıs 2013 0 Yazar: Onur

İster 100Mb ister 10Mb internet bağlantınız olsun, Youtube veya Metacafe‘den video izleyeceğiniz zaman benim gibi video’nun yüklenmesini beklemekten ve videoları izlerken yaşadığınız takılma sorunlarından bıktınımız mı? O zaman sizi SpeedBit Video Accelerator ile tanıştırayım.

speedbit-video-accelerator


SpeedBit Video Accelerator sunucudan 1 yerine daha fazla istek göndererek videonun daha hızlı yüklenmesini ve takılma yaşanmamasını sağlıyor. Çalışma mantığını Flash Get

https://www.puttygen.net/

, Free Download Manager gibi indirme hızlandırıcılarına benzetebiliriz.

Çalışma mantığını daha anlaşılır bir dille örneklendirecek olursak siz bir esnafsınız ve toptancıdan 5 araçlık yük getireceksiniz. Normalde 5 kere gidip gelmeniz gerekirken bu program sayesinde 5 adet vasita ile gidip almaniz gerekenleri tek seferde hallediyorsunuz ve zamandan kazanıyorsunuz.

Speedbit Video Accelerator; YouTube, Yahoo, Dailymotion, Metacafe, Facebook, MySpace, Veoh, Grouper, CNN, AOL Video, Bebo, Break, EA, ESPN, MSNBC, ABC de aralarında bulunduğu 165’den fazla video sitesini destekliyor.

Tek olumsuz tarafı ise HD videoları hızlandırmak için ücretli bir üyelik almanız gerekiyor. (Ondan sonra marez sektörü çok gelişmiş diyorlar 😛 )

http://download.speedbit.com/mag/va33_wit8b_setup.exe